ההרשמה לערבי הפתיחה והסדנאות השונות בעיצומה!! ביחרו את השלוחה השייכת לאזור מגוריכם והבטיחו מקומותיכם.
וכל זה בחינם!!
*לתושבי העיר חיפה בלבד
הורים בחיפה מגוון סדנאות וקורסים
הורים בחיפה מגוון סדנאות וקורסים
הורים בחיפה מגוון סדנאות וקורסים
דבר יו"ר המינהלת

חיפה והעומד בראשה היא העיר הראשונה והיחידה בארץ , ששמה את ההורים על סדר היום הציבורי והקימה את מינהלת ההורים העירונית , הפועלת כארגון גג ,המאגד את כל העשייה הקשורה בצרכי ההורים ובממשק עם מערכת החינוך והקהילה .
מדובר בשינוי תפיסתי מהותי , בסטרטאפ חיפאי ומודל ייחודי , הממתג וממצב את העיר חיפה כעיר " המדברת הורות " וכמובילה ומנהיגה את תחום ההורות בישראל .
חיפה עיר מיוחדת ורב תרבותית . מתוך ראייה רחבה של הצרכים של כל הקהילות השונות בעיר וכוונה להנגיש את השרות להורים הוקמו עד כה שמונה שלוחות הפועלות בשכונות .
כל שלוחה מהווה עוגן ומרכז ייעוץ , נאות פרסכה ולמידה הנותן מענה לצרכי ההורים וכלים להתמודדות עם אתגרי ההורות במציאות משתנה , על הרצף מינקות ועד לגיוס לצה"ל כולל סדנאות לסבתאות משפיעה .
השאלה הכי מרכזית שממנה צמח הרציונל הייתה : איך מייצרים , לא עוד סדנא ולא עוד הרצאה או מופע כזה או אחר , אלא מקימים תשתית רב מערכתית משמעותית ומשפיעה ויוצרים מודל פורץ דרך
הקמנו צוות חשיבה ובנינו מודל ארגוני מקצועי ,מתוך תפיסה וחזון ובהלימה כלל עירונית עם סדרי עדיפויות ברורים של מינימום מנגנון והפניית מקסימום המשאבים לרווחתם של התושבים – עבורכם ובשבילכם ההורים .
לשם כך איגמנו משאבים , רתמנו את כל הגורמים וגייסנו שותפויות , בכל שלוחה קיימנו קבוצות מיקוד למיפוי הצרכים ונתפרה חליפה הורית שכונתית .
כדי לחולל מהפיכה הורית תפיסתית ולייצר שפה אחידה נדרשת יצירת אוירה נכונה , המקדמת תהליך מקצועי מובנה סדור וברור עם הצבת יעדים והכולל מערך הערכה ובקרת ביצוע .
גייסנו כח אדם מקצועי , חדור מוטיבציה עם ברק בעיניים ,עם DNA ואוריינטציה הורית מובהקת והחשוב מכל עם אמונה אמיתית בדרך ויכולת לסחוף את קהילת ההורים , המנהלים , המורים וכל השותפים האמונים על החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי לעבוד בשיתוף פעולה ובסינרגיה ולייצר גאוות יחידה הורית חיפאית מחוללת שינוי .
אנו מאמינים כי פיתוח והפעלת סל שירותי ייעוץ, אימון, למידה והעשרה להורים ולאנשי מקצוע בממשק עם הורים ומשפחות, יביאו לכך שאנשי מקצוע והורים, כמבוגרים המשמעותיים בחיי הילדים, ייקחו אחריות משותפת על הצלחה של ילדים כתלמידים בהווה וכבוגרים אחראיים בקהילה בעתיד . התהליך בעיצומו ואנו קשובים לצרכים ושוקדים על מתן מענים נוספים , כל המוסדות והצוותים החינוכיים בכל השכונות שותפים לשלוחה גם כשמדובר בבית ספר אחר ועל כך גאוותנו .התחלנו את התהליך כדי להגשים חלום. יצרנו יחד מציאות הורית אחרת . תודה על האמון , אלפי הורים שמגיעים לכל הפעילויות שלנו ואומרים : רוצים ומאמינים אנחנו זה לא דבר מובן מאליו - העובדות והתוצאות מדברות בעד עצמן חיפה ראשונה גם בהורות.

שלכם,
סיגל ציוני